אינטגרציה

לפנדה-טק ניסיון רב בתכנון והקמה של מעבדות אינטגרציה מולטידיסיפלינריות. עובדי החברה הינם בעלי ניסיון קודם במסגרת מעבדות שילובים בחיל האוויר ובאתרים נוספים. לפנדה-טק יתרון מובהק בתכנון מעבדות שילובים באמצעות מתודולוגיה וכלים ייחודיים במסגרת תפישת ה- MDD (Model Driven Architecture).

כלים ייחודיים לאינטגרציה

פנדה-טק עושה שימוש בכלי שפיתחה המשמש לתכנון מעבדת האינטגרציה. המערכת משמשת את כלל משתמשי המעבדה במרחב הפעילויות של המעבדה. הרכיב מאפשר לנהל את תצורות המעבדה, ניהול שינויים, חיבור בין תצורות לתקלות, שיגור התקלות לגורם הרלוונטי בארגון, הפקת דוחות, ניהול יומן מעבדה, תעדוף של כל תקלה או בקשת שינוי תצורה, ניהול הממשק בין אנשי המעבדה לגוף הפיתוח.

באמצעות הפתרון מתאפשרת יצירת שרטוטים פונקציונליים, איתור התקלות בשרטוטים וקישור של התקלות לשרטוטי המערכת וחיבורם לבדיקות המערכת באתר השילובים.

ניסיון רב במגזר הביטחוני

מזה למעלה מ-15 שנים שפנדה טק עובדת עם גופים ביטחוניים ומסייעת בבניית מערכות מורכבות לאורך תהליכי הפיתוח השונים. עד היום החברה לקחה חלק בפרויקטים ביטחוניים מתקדמים בהיקף של מאות מיליוני ש"ח וסייעה לגופים ביטחוניים גדולים לסיים את תהליך הפיתוח של מערכות מורכבות ומוכרות בזמן קצר ובצורה חלקה.

הפתרונות נוספים שלנו